Komanda,

kura spēj

Skaistumkopšanas salons Jasmīne savu darbu uzsāka 2003. gadā kosmētiķes Sandras Daubures vadībā. Salona ideja bija piedāvāt plašu skaistumkopšanas pakalpojumu spektru vienuviet. Šo gadu laikā, kopš esam atvērti, tieši mūsu meistari ir bijuši tie, kuri ar savu profesionalitāti ir radījuši svētkus ik vienam mūsu klientam, sniedzot augstas kvalitātes pakalpojumus un relaksētus brīžus. 

Laikam ejot un skaistumkopšanas industrijai attīstoties, mūsu meistari neatlaidīgi un ar interesi papildina savas zināšanas kursos un semināros, lai mēs kā salons varētu lutināt, jūs, mūsu klientus ar pakalpojumiem balstītiem uz jaunākajām skaistumkopšanas tendencēm.

Es esmu Sandra Daubure, salona Jasmīne vadītāja, un paralēli tam, jau 25 gadus strādāju kā kosmētiķe. Esmu pabeigusi Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas Skolu, kura man deva pamatzināšanas skaistumkopšanā un vēlmi mācīties un attīstīt tās. Es ļoti mīlu savu darbu un savus klientus un man ir parliecība, ka spēju likt atplaukt skaistumam, kas slēpjas katrā no mums.

Paldies mūsu klientiem par uzticību! 

Tikai kopā un pateicoties jums, mēs spējam augt un attīstīties. 


Tava Jasmīne

Mūsu meistari

Sandra Daubure

Kosmētiķe

Liene Seržante

Friziere

Agate Anna Auziņa

Skaistumkopšanas speciāliste