Zīmoli, kam

uzticamies

Gadu gaitā Salons Jasmīne ir izveidojis sadarbību ar zīmoliem, kuriem patiešām uzticamies un kuri atkal un atkal no jauna ir spējuši inovatīvi attīstīt savu produktu klāstu, piedāvājot labākos skaistumkopšanas risinājumus mūsu klientiem.

Salonu Jasmīne un Sothys vieno ilga sadarbība, jo tā ir profesionālā kosmētika ar kuru mēs esam strādājuši kopš pašiem salona pirmsākumiem. 2021. gadā, Sothys atzīmēja 75 gadu jubileju.

Sothys kompānija ir vienmēr veltījusi lielu uzmanību zinātniskiem pētījumiem un inovatīvu komponentu izstrādei un pelnīti ir atzīta par vadošo ekspertu skaistumkopšanas jomā. Šīs leģendārās profesionālās kosmētikas zīmola vēsture sākas 1946. gadā, kad prestižo preču zīmi radīja doktors Hotcs (Hotz) medicīnas laboratorijas ārsts, kurš apkalpoja elitāros Parīzes klientus savā mazajā salonā pēc adreses 163, rue du Faubourg St. Honoré, Parīzes zelta trijstūra sirdī. Tad Sothys bija mazs Parīzes Skaistuma institūts, kurā elitāri klienti baudīja izsmalcinātus un oriģinālus ādas kopšanas preparātus un kur bija radīts pirmais kosmētiskais koncentrētais bioloģiskais serums ampulās.

Par pirmo pagrieziena punktu Sothys vēsturē var uzskatīt 1966. gadu, kad Skaistuma institūtu Sothys nopirka grupas dibinātāja un prezidenta Bernarda Masa ģimene. Ģimenes biznesa galva pieņēma lēmumu pārvērst mazo Skaistuma institūtu Sothys pazīstamā zīmolā ar plašu sortimentu, unikālu ar savām profesionālām īpašībām.

Mas ģimenes pieredze un stingro farmaceitiskās produkcijas prasību zināšanas ļāva ļoti īsā laikā uzlabot un pilnveidot jau esošos doktora Hotca preparātus, paaugstinot to efektivitāti un drošumu, un ieviešot progresīvu papildinājumu jaunu formulu, kosmētisko līdzekļu izstrādņu sejas un ķermeņa kopšanas profesionālo procedūru metožu veidā. Rezultāti nelika sevi gaidīt un Sothys kļuva par starptautisku koncernu, tajā pat laikā paliekot par ģimenes uzņēmumu, kuru joprojām vada ģimene: Bernarda Masa kungs, kurš veic globālu vadību, un dēli Frederiks un Kristians Mas.

Kérastase ir viens no vadošajiem luksusa matu kopšanas zīmoliem pasaulē, kurš piedāvā ne tikai profesionālo matu kosmētiku, bet arī ekskluzīvas matu kopšanas procedūras salonā.

Kopš kompānijas dibināšanas 1964. gadā Kérastase produktu formulas ir bijušas un vēl joprojām ir balstītas uz zinātniskiem pētījumiem un frizieru profesionālajām zināšanām no visas pasaules.

Viens no galvenajiem zīmola filozofijas pamatprincipiem ir ne tik vien kā rūpēties par visiem matu tipiem, bet arī par mūsu planētas nākotni. Ilgtspējība ir nosacījums, kuram Kerastase seko savās produktu formulās un iepakojumos.

Jaunākās Kérastase procedūras ir Fusio-Dose, Chronologiste, K-Water un matu skrubis, kuras tiek pielāgotas katra klienta matu tipam.

Dr. Grandel ir profesionālā kosmētika no Vācijas, kuras pirmsākumi meklējami 1936. gadā, kad zīmola dibinātājs Felix Grandel mantoja 1000 gadu vecas dzirnavas. Dr. Felix Grandel bija ķīmiķis, kuru ļoti maz interesēja miltu ražošana. Tā vietā viņš bija ieinteresēts miltu ražošanas blakusproduktos - kviešu dīgļos un klijās un to pielietojumā cilvēku uzturā.

1947. gadā Dr. Grandel oficiāli dibināja uzņēmumu, kura pirmā veselības produktu līnija bija tieši balstīta uz kviešu dīgļu vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu pielietojumu. Vēl šodien šie produkti ir ārkārtīgi populāri.

Matilda M.ir zīmols, kas pazīstatams kā moderns un pieredzējušs parfimērs, kurš veido aromātus, kas apbur interjeru ar izsmalcinātiem aromātiem. Mathilde M. augsti kvalitatīvie aromāti izstrādāti ciešā sadarbībā ar Master-Perfumers Grasā, Parfimērijas pasaules galvaspilsētā. Sarežģītiem mājas aromātiem ir rūpīgi izvēlēti dažādu nošu maisījumi, lai sniegtu izsmalcinātu aromātu piedzīvojumu.